Close
Skip to content

Planujesz budżet na rok 2022?

Szukasz oszczędności, a zarazem zależy Ci na odpowiedniej jakości usług?

Chcesz zadbać o wizerunek urzędu?

Zapoznaj się z naszymi usługami.

Spis treści:

Proponowane rozwiązania:

Zasób 1foto

Audyt KRI

Umożliwia przeprowadzenie kontroli zgodności z Krajowymi Ramami Interoperacyjności. Przeprowadzenie audytu KRI w Twoim urzędzie, pozwoli na spełnienie ustawowego obowiązku.

Czy wiesz, że:

każdy podmiot publiczny jest zobowiązany do wykonywania audytu KRI, co najmniej raz w roku, zgodnie z rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r.?

Korzyści dla urzędu to m.in.:

Bezpieczeństwo danych osobowych oraz systemów informatycznych
Dzięki audytowi dowiesz się czy Twój urząd prawidłowo chroni dane osobowe oraz w jakiej kondycji są systemy informatyczne – czy spełniają wszystkie wymogi rozporządzenia dotyczącego norm ISO 27001 Bezpieczeństwo informacji oraz ISO 27017 Bezpieczeństwo i ochrona danych osobowych. 

Uniknięcie negatywnych uwag podczas kontroli jednostek nadzorujących
Zlecając przeprowadzenie Audytu KRI masz pewność, że do momentu kontroli jednostek nadzorujących Twój urząd będzie posiadał wyfiltrowane i poprawione ewentualne błędy dotyczące bezpieczeństwa. Dzięki niemu uniknie ewentualnych negatywnych uwag jednostki nadzorującej.

Poznanie rozwiązań eliminujących zagrożenia
Dzięki przeprowadzonej analizie ryzyka będziesz wiedzieć, które elementy generują zagrożenie oraz co zrobić aby je wyeliminować.

obywatel.mobi – Aplikacje mobilne dla mieszkańców

To aplikacja, dzięki której zarówno Urząd jak i mieszkańcy otrzymują wszystkie podstawowe informacje o gminie/powiecie w jednym miejscu. Komunikacja pomiędzy urzędem, a mieszkańcami zostanie ulepszona.

Korzyści dla urzędu to m.in.:

Aplikacja ulepszy gospodarowanie odpadami w gminie
obywatel.mobi poinformuje mieszkańców Twojej gminy m.in. o terminach odbioru odpadów (zmieszanych, segregowanych, wielkogabarytowych), zasadach prowadzenia selektywnej zbiórki etc. Moduł umożliwia dodatkowo ustawienie powiadomienia, które przypomni mieszkańcom o zbliżającym się terminie wywozu śmieci.

Natychmiastowe informowanie mieszkańców o zagrożeniach lub utrudnieniach
Dzięki temu modułowi, można automatycznie informować mieszkańców np. o nawałnicy, powodzi, silnym wietrze oraz o planowanych remontach dróg, przerwach w dostawie wody itp.

Mieszkańcy błyskawicznie zgłoszą potrzebę wymagającą szybkiej interwencji.
Aplikacja w prosty sposób pozwala na zgłaszanie różnych potrzeb, problemów lub sytuacji kryzysowych. Mieszkańcy poinformują urząd np. o awarii oświetlenia, dziurze w chodniku, dewastacji mienia, dzikim wysypisku śmieci lub innej sytuacji. Szybciej zareagujesz na zgłoszenia i rozwiążesz je, zanim staną się przyczyną poważniejszych problemów.

Zasób 3foto
Zasób 6foto

SkyCMS – Strony internetowe

Jest to platforma dedykowana do tworzenia narzędzi dla administracji publicznej, na której powstają strony internetowe.

Czy wiesz, że:

– zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 roku o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych, każdy podmiot realizujący zadania publiczne ma obowiązek dostosować swój serwis internetowy do standardów WCAG 2.1, a termin tego dostosowania strony upłynął 23 września 2020 r?
– deklaracja dostępności powinna przechodzić coroczny przegląd pod kątem aktualności najpóźniej do 31 marca każdego roku.
– za brak deklaracji dostępności (lub za: brak jej aktualizacji lub, brak niektórych wymaganych elementów) grożą poważne konsekwencje.

Korzyści dla urzędu to m.in.:

Strona dostosowana do urządzeń mobilnych oraz do osób z barierami cyfrowymi
Wszystkie treści prawidłowo wyświetlają się nie tylko na ekranie komputera, ale też na smartfonach i tabletach.

Nieustanne wsparcie merytoryczne i doradcze
Twój urząd otrzyma wsparcie merytoryczne na każdym etapie tworzenia strony: od projektu do jej wdrożenia i późniejszej opieki serwisowej. Posiadając 20-letnie doświadczenie w branży, czujemy się zobowiązani służyć radą w razie potrzeby.

Zajmiemy się wszystkimi kwestiami technicznymi
Wszystkie kwestie techniczne od początku do końca rozwiążemy za Ciebie. Jeśli masz poprawki lub uwagi na dowolnym etapie projektu, będziemy je wdrażać aż do skutku.

BIP -Biuletyn Informacji Publicznej

Jest to platforma dedykowana do tworzenia narzędzi dla administracji publicznej, na której powstają strony internetowe.

Korzyści dla urzędu to m.in.:

Gwarantujemy wysoką jakość
Korzystanie z naszego BIP-u zapewnia wysoką jakość komunikacji urzędu z mieszkańcami. Treści będą przedstawiane w przystępny, nowoczesny sposób. Menu uwzględnia strukturę danego podmiotu i rodzaj realizowanych przez niego zadań publicznych.

BIP dostępny dla osób z barierami cyfrowymi
Użytkownicy słabowidzący i niedowidzący mogą samodzielnie zapoznać się z treściami na stronie. Lektor czyta treści osobom niewidomym i niedowidzącym oraz wspomaga nawigację na stronie poprzez czytanie nazw odnośników. Użytkownik może obsługiwać stronę samodzielnie, gdy ma ograniczoną sprawność ruchową i poruszać się po stronie za pomocą klawiatury.

Zadbamy o komfort Twojej pracy i przeszkolenie
Wszystkie kwestie techniczne od początku do końca należą do naszych obowiązków. W razie potrzeby, poprawki lub uwagi na dowolnym etapie projektu, będą wdrażane aż do skutku. Dodatkowo zapewniamy odpowiednie szkolenie z obsługi i funkcjonalności biuletynu.

Zasób 5foto
Zasób 4foto

System Obiegu Dokumentów SOD365

Wspomaga tradycyjny obieg dokumentów wewnątrz każdego podmiotu bez względu na jego wielkość. Z pomocą SOD365 sprawnie monitorujesz zadania wykonywane przez urzędników z dowolnego miejsca i w każdym momencie. Dzięki temu masz wszystko pod kontrolą – nie przegapisz żadnego terminu, ani ważnego pisma, które wpłynęło do urzędu.

Korzyści dla urzędu to m.in.:

Integracja ze skrzynką podawczą ePUAP
Jednym kliknięciem bez logowania do ePUAP pobierzesz wiadomości, wnioski i deklaracje złożone przez mieszkańców, bezpośrednio ze skrzynki podawczej.

Ułatwienia oszczędzające czas
System uporządkuje pisma, automatycznie zaadresuje koperty i pobierze elektroniczne zwrotki doręczenia. Dzięki temu zaoszczędzisz sporo czasu i odpowiesz na wszystkie wnioski w terminie.

Łatwo sprawdzisz, czy dana sprawa jest prowadzona prawidłowo
Zarządzanie zadaniami własnymi i pracowników urzędu stanie się o wiele łatwiejsze. W jednym miejscu znajdziesz dostęp do informacji o pismach, sprawach i zastępstwach.

Budżet obywatelski głosowanie on-line

To moduł, który pozwala na przeprowadzanie elektronicznych głosowań za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych – smartfonów i tabletów.

Korzyści dla urzędu to m.in.:

Wiarygodność głosowania i weryfikacja głosujących
Głosujący może oddać tylko 1 głos podczas danego głosowania. Każdy głos posiada unikalny identyfikator. Dzięki temu, zostaje wykluczona możliwość wielokrotnego zagłosowania. System weryfikuje czy dana osoba jest uprawniona do głosowania.

Różnorodność głosowań
Moduł możesz wykorzystać nie tylko do głosowania w sprawie budżetu obywatelskiego lecz do każdego głosowania, które w danym momencie jest istotne dla Twojego urzędu i mieszkańców.

Pełne statystyki na bieżąco
Podczas głosowania podawany jest na bieżąco wskaźnik frekwencji. Po zakończeniu głosowania wyniki można pobrać w pliku arkusza kalkulacyjnego CSV – do dalszego przetwarzania.

 

Zasób 7foto
rada-bg

Rada 365 – System Głosowania i Obsługi Rady

To narzędzie, dzięki któremu można przeprowadzić procesy związane z posiedzeniem rady gminy, miasta, powiatu, województwa lub innego podmiotu w formie elektronicznej. Usługa umożliwia bezpośrednią transmisję posiedzenia na stronie www lub BIP oraz odtworzenie nagrań archiwalnych z zapisem transmitowanych posiedzeń.

Korzyści dla urzędu to m.in.:

Skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie materiałów do sesji
Radni błyskawicznie otrzymają materiały w formie elektronicznej oraz powiadomienia o terminie posiedzenia poprzez e-mail lub sms.

Szybkie publikowanie uchwał oraz wyników głosowań
Integracja systemu RADA365 z BIP umożliwia natychmiastową publikację materiałów po sesji, w tym porządek obrad, wyniki głosowań imiennych oraz protokół z obrad.

Głosowanie z każdego urządzenia
Wszystkie głosowania możesz przeprowadzić online z poziomu tabletu, smartfonu i laptopa. Wyniki opublikujesz od razu po zakończeniu głosowania i automatycznie zostaną dodane do protokołu z posiedzenia. Radni będą głosować z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa, co da Ci pewność, że wyniki są wiarygodne.